PMD، پرونده بازِ بسته! +عکس

0 163

روزنامه وطن امروز در تیتر صفحه نخست خود با اشاره به بستن شدن پرونده هسته ای ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی باز هم نگران برجام شد و نوشت: «پرونده باز بسته!». آژانس بین المللی انرژی اتمی باز هم نگران برجام شد پیش‌نویس قطعنامه 1+5 برای بسته‌شدن موضوع پی‌ام‌دی در جلسه فوق‌العاده شورای حکام با اجماع و به اتفاق آرا به تصویب رسید. مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ارزیابی نهایی خود از مسائل باقی مانده مربوط به برنامه هسته‌ای گذشته و حال ایران را چنین بیان کرد: آژانس هیچ اسناد معتبری دال بر ا …

روزنامه وطن امروز در تیتر صفحه نخست خود با اشاره به بستن شدن پرونده هسته ای ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی باز هم نگران برجام شد و نوشت: «پرونده باز بسته!».

 پیش‌نویس قطعنامه 1+5 برای بسته‌شدن موضوع پی‌ام‌دی در جلسه فوق‌العاده شورای حکام با اجماع و به اتفاق آرا به تصویب رسید.مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ارزیابی نهایی خود از مسائل باقی مانده مربوط به برنامه هسته‌ای گذشته و حال ایران را چنین بیان کرد: آژانس هیچ اسناد معتبری دال بر اینکه این فعالیت‌های مربوط به توسعه یک وسیله انفجاری هسته‌ای در ایران پس از سال 2009 انجام شده است در دست ندارد. آژانس علاوه بر این هیچ اسناد معتبری مبنی بر انحراف مواد هسته‌ای در ارتباط با ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته‌ای ایران به دست نیاورده است.

 وزیر امور خارجه ایران از صدور قطعنامه جدید شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که با خاتمه دادن به بررسی موضوعات باقیمانده گذشته (موسوم به پی ام دی)، فصل نوینی را در رابطه با پرونده هسته ای ایران و همکاری های کشورمان با آژانس می گشاید، استقبال کرد.او تاکید کرد: بر اساس این قطعنامه می‌توان به صراحت گفت موضوع جعلی ابعاد به اصطلاح نظامی برنامه هسته‌ای ایران، موسوم به پی‌ام‌دی، به تاریخ پیوسته است.

بیشتر بخوانید  زنی که با بهرام رادان روی بیلبورد رفت

روزنامه وطن امروز در تیتر صفحه نخست خود با اشاره به بستن شدن پرونده هسته ای ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی باز هم نگران برجام شد و نوشت: «پرونده باز بسته!».

pmd_598.jpg

منبع:برترین ها

Leave A Reply

Your email address will not be published.