یک خبر شوکه کننده : کی روش سرطان دارد

0 219

یک خبر شوکه کننده : کی روش سرطان دارد

یک خبر شوکه کننده : کی روش سرطان دارد

«ادامه همکاری سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیل بیماری شدید او در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.»

برد شش بر صفر مقابل گوام خارج از هرگونه بحثی در رابطه با کیفیت تیم گوام، خبرهای خوبی از تیم ملی ایران می‌داد؛ این‌که جوان‌ها کم کم در تیم جا افتادند و جوانگرایی کارلوس کی‌روش در حال جواب دادن است. هنوز چند ساعت از پایان بازی نگذشته بود و خوشحالی حاصل از برد پرگل تیم ملی از ذهن‌ها پاک نشده بود که کی‌روش در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی از مساعد نبودن اوضاع خبر داد و گفت زمانی که به ایران برگردد باید برای ادامه همکاری با علی کفاشیان صحبت کند.

از طرفی امروز اسلامیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش گفت: از کی‌روش حمایت خواهیم کرد و مشکلی بابت ادامه کار او نیست. سرمربی تیم ملی کسالتی دارد و به خاطر همین این صحبت‌ها مطرح شده است.

بعد از ردوبدل شدن این صحبت‌ها اکثر کارشناسان اعتقاد داشتند که کی روش دوباره می‌ خواهد از هوش و زیرکی خودش استفاده کند و به بهانه گرفتن مرخصی از مردد بودن کار در ایران خبر دهد، اما انگار موضوع چیز دیگری بود؛ خبری که باورش شاید برای هیچکس ممکن نباشد.

پیگیری‌ها حاکی از آن است که کارلوس کی‌روش سرمربی 62 ساله تیم ملی فوتبال ایران به سرطان معده مبتلا شده است و کسالتی که اسلامیان از او صحبت می‌کرد خیلی جدی‌تر از آن چیزی است که همه فکر می‌کردند.

حال باید تا فردا صبر کرد و دید کارلوس کی‌روش در قبال این مسأله مهلک چگونه موضع‌گیری خواهد کرد؛ چیزی که مشخص است، این است که این‌بار گویا اوضاع از بقیه دفعات فرق می‌کند و شاید بیماری کارلوس کی‌روش مانع از ادامه همکاری او با تیم ملی ایران شود.

بیشتر بخوانید  سلفی جدید مهدی پاکدل و همسرش + عکس

او دقیقاً به همین دلیل طی هفته‌های گذشته بارها و بارها از کفاشیان خواست که به مرخصی برود.

کی روش در ماه‌های گذشته بارها و بارها تلاش کرد که این خبر مخفی بماند و به طور حتم باز هم تلاش خواهد کرد تا این اتفاق از دید افکار عمومی پنهان باقی بماند. برای سرمربی خاص و دوست‌داشتنی تیم ملی ایران آرزوی سلامتی می‌کنیم.

یک خبر شوکه کننده : کی روش سرطان دارد

خبر تکمیلی و تکذیب بیماری کی روش

در حالیکه همه منتظر جلسه فردا کارلوس کی روش با علی کفاشیان هستند تا تکلیف ادامه همکاری سرمربی تیم ملی با فدراسیون مشخص شود سایت کاپ از مبتلا شدن سرمربی تیم ملی به سرطان معده خبر داده است. در بخشی از گزارش این سایت خبری آمده است:« ادامه همکاری سرمربی تیم ملی به دلیل بیماری شدید او در هاله ای از ابهام قرار دارد. کی روش در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با گوام از مساعد نبودن اوضاع خبر داد و گفت زمانی که به ایران برگردد باید برای ادامه همکاری با علی کفاشیان صحبت کند. از طرفی امروز اسلامیان نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با کارلوس کی روش گفت: از کی روش حمایت خواهیم کرد و مشکلی بابت ادامه کار او نیست. سرمربی تیم ملی کسالتی دارد و به خاطر همین این صحبت ها مطرح شده است.

کاپ ادعا کرده که خبر را پیگیری کرده و به این نتیجه رسیده است که کارلوس کی روش سرمربی ۶۲ ساله تیم ملی فوتبال ایران  به طور جدی مشکوک به سرطان معده شده است و کسالتی که اسلامیان از او صحبت می  کرد خیلی جدی تر از آن چیزی است که همه فکر می کردند. چیزی که مشخص است این است که این بار گویا اوضاع از بقیه دفعات فرق می کند و شاید بیماری کارلوس کی روش مانع از ادامه همکاری او با تیم ملی ایران شود. او دقیقا به همین دلیل طی هفته های گذشته بارها و بارها از کفاشیان خواست که به مرخصی برود. کی روش در ماههای گذشته بارها و بارها تلاش کرد که این خبر مخفی بماند و به طور حتم باز هم تلاش خواهد کرد تا این اتفاق از دید افکار عمومی پنهان باقی بماند.» در هر حال اسلامیان چند دقیقه پیش در گفت و گو با یک سایت خبر سرطان گرفتن کی روش را تکذیب کرد.

در این باره با دکتر سیف رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال تماس گرفتیم، چرا که مطمئنا وی از همه مسایل پزشکی تیم ملی باخبر است. دکتر سیف با تعجب از شنیدن این خبر به سایت برنامه نود گفت: به من در این باره چیزی نگفته اند، البته آقای کی روش تا آن زمان که در تهران بود سرحال بود و اگر اتفاقی افتاده بود به منبه عنوان رئیس کمیته پزشکی حتما می گفتند و خبردار می شدم. چون من رئیس کمیته پزشکی هستم و همه مسایل پزشکی تیم ملی زیر نظر من است.در هر حال بعید می دانم چنین خبری درست باشد. آقای اسلامیان هم که این شایعه را تکذیب کرده است، من هم به عنوان رئیس کمیته پزشکی تکذیب می کنم.»

بیشتر بخوانید  بازیگر زن سریال پشت بام تهران به شبکه GEM پیوست + عکس

در هر حال سایت نود هم در راستای اطلاع رسانی این شایعه مهم و نگران کننده را پیگیری کرده و امیدوار است مشکل بیماری کارلوس کی روش جدی نباشد.

یک خبر شوکه کننده : کی روش سرطان دارد

کی روش

نوشته یک خبر شوکه کننده : کی روش سرطان دارد اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.