پسری که مادر خود را تکه تکه کرد + عکس

90
پسری که مادر خود را تکه تکه کرد + عکس

پسری که مادر خود را تکه تکه کرد + عکس

پسر بی رحمی که به کمک دوستش، مادر بی گناهش را تکه تکه کرده بود، دستگیر شد.

 

توماس که سی سال دارد به علت اختلالات روانی و مصرف مواد مخدر توهم زا، در پی اختلافاتی که با مادرش داشت، تصمیم میگیرد وقتی مادرش که اندره نام دارد، خواب است، او را با کمک دوستش به قتل برساند. بریان که 25 سال دارد و از دوستان دانشکده ی توماس است، او را در نیت شیطانی اش همراهی می کند.

بر اساس گزارش پلیس؛ توماس مادرش را که آندره نام داشت, به کمک دوستش برایان، به طرز هولناکی در خواب به قتل می رساند. توماس پس از ضربات متعدد چاقو به قفسه سینه ی مادرش، اعضای بدن او را تکه تکه می کند و درون تعداد زیادی سطل زباله در سطح خیابان نیشن در آریزونا می اندازد. آندره معلم فیزیک بود و به بچه های دبیرستانی درس فیزیک می داد.

پلیس محلی آریزونا در ادامه افزود: اندره بسیار وحشتناک به قتل رسیده است، دن او به قدری مثله شده بود که تشخیص هویت او کاری دشوار بود. همسر سارا در اظهاراتش گفت : “چطور پسرم توانسته چنین جنایتی مرتکب شود، هنوز هم نمی توانم جسد تکه تکه ی همسرم را در سردخانه ببینم و بیهوش نشوم.”

پلیس در پایان گفت :توماس به اتهام قتل درجه یک به 33 سال حبس و برایان به اتهام قتل درجه دو و همدستی به متهم اصلی به 17 سال حبس محکوم شدند. دادگاه تکمیلی آنها اخر نوامبر تشکیل خواهد شد.

بیشتر بخوانید  زن سوری در حال فرار از داعش ، زایمان کرد + تصاویر

پسری که مادر خود را تکه تکه کرد + عکس

تکه تکه کردن مادر

Comments are closed.