نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس

244

نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس

نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس

پرسپولیسی ها با اشتباهات داوری امتیازات زیادی را در این فصل از دست داده اند و در آخرین گام نیز یدالله جهانبازی با اشتباه خود و اخراج ایمان صادقی سریال اشتباهات به ضرر برانکو را تکمیل کرد.

برانکو ایوانکوویچ به شدت از عملکرد داوری در فصلی که گذشته شاکی است و شاید اگر ترس از محرومیت نبود تا به امروز شاهد شدیدترین واکنش ها از سوی او بودیم. تیم او در روزی که محرومان و مصدومان زیادی داشت در برابر ذوب آهن 10 نفره شد تا اخراج بحث برانگیز یدالله جهانبازی سوژه اصلی این روزهای فوتبال ما شود.

در ادامه نگاهی می اندازیم به اشتباهاتی که سرخپوشان از ابتدای این فصل با آن دست به گریبان بودند و قاضی های سیاه پوش باعث عصبانیت برانکو شدند.

استقلال خوزستان 2 پرسپولیس 1

هفته دوم لیگ برتر؛ برانکو ایوانکوویچ و البته بازیکنان پرسپولیس اعتقاد داشتند داور بازی باید ادواردو سوآرز با توجه به خطای خشن روی امید عالیشاه کارت قرمز مستقیم نشان می داد اما محسن ترکی نظری دیگر داشت و در نهایت کارشناسان هم با برانکو هم عقیده نشان دادند.

نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس

سپاهان 4 پرسپولیس 2

هفته سوم لیگ برتر؛ حسین زرگر در این دیدار می توانست در دقیقه 5 هادی عقیلی را با توجه به موقعیتی که طارمی با دروازه سپاهان داشت از زمین بازی اخراج کند که نظر دیگری داشت و در ادامه نیز 75 یک خطای پنالتی برای سرخپوشان گرفته نشد تا برانکو روز سختی را در فولادشهر تجربه کند.

نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس

پرسپولیس 1 ذوب آهن 2

هفته چهارم لیگ برتر؛ علیرضا فغانی بعد از این بازی با محرومیت 4 جلسه ای از حضور در هفته های آینده مواجه شد تا مشخص شود چرا برانکو اینطور برافروخته شده است. خطای رشید مظاهری در زمان پنالتی طارمی که چند گام جلوتر آمده بود و ضربه او را دفع کرد، در کنار توپی که به سینه بنگر برخورد کرد و یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس اعلام شد را با اخراج بدون علت این مدافع در ثانیه های پایانی تکمیل اشتباهات داوری فغانی در هفته چهارم لیگ برای تیم برانکو می توان قلمداد کرد.

بیشتر بخوانید  پریود مردانه چیست؟ + عکس

نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس

فولاد 0 پرسپولیس 2

هفته پنجم لیگ برتر و اولین پیروزی برای تیم برانکو؛ هر چند در این بازی هم یدالله جهانبازی خطا روی فرشاد احمدزاده را به زعم کارشناسان داوری نادیده گرفت و این اشتباه در پس برد تیم برانکو گم شد.

پرسپولیس 1 سایپا 2

هفته ششم لیگ برتر و یک اشتباه عجیب داوری دیگر برای تیم برانکو؛ احمد صالحی توپی که به سر رامین رضاییان برخورد کرده بود را خطا و ضربه پنالتی دانست تا برانکو برابر مجید جلالی تسلیم شود.

نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس

پرسپولیس 1 ملوان 0

دیدار جام حذفی؛ مهدی طارمی در این بازی از سوی البرز حاجی پور اخراج می شود. اخراجی که او را از بازی با ذوب آهن محروم می کند. جالب اینجاست که کارشناسان داوری معتقد بودند کارت زرد اول این مهاجم که به دلیل سر خوردن به او داده شده بود اشتباه بود و این مساله که با اعتراض سوشا مکانی همراه شده بود در نهایت باعث محرومیت دروازه بان ملی پوش برانکو نیز می شود تا او در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی دو بازیکن تیمش را با اشتباه البرز حاجی پور در اختیار نداشته باشد.

سیاه جامگان 1 پرسپولیس 2

هفته نهم لیگ برتر؛ اشکان خورشیدی دیداری بدون دردسر را پشت سر گذاشت و البته اعتراض پرسپولیسی ها به اوتی بود که به سیاه جامگانی ها تعلق گرفت. اوتی که به اشتباه از سوی کمک داور در اختیار شاگردان فرهاد کاظمی اعلام شد و زمینه ساز تک گل آنها و حساس شدن بازی در دقایق پایانی شد.

ذوب آهن 2 پرسپولیس 0

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی؛ دقیقه 21 بازی و خروج ایمان صادقی که به زعم میرزابیگی توپ در بیرون محوطه جریمه با دست دروازه بان پرسپولیس برخورد داشته است. یدالله جهانبازی بدون درنگ دست به جیب شد و کارتی از جیب خود بیرون آورد که اعتراض مشکی پوشان را در این بازی به همراه داشت و در نهایت برانکو مجبور شد 10 نفره 100 دقیقه برابر تیم آماده ذوب قرار گیرد.

بیشتر بخوانید  محسن افشانی با گریم متفاوت + تصویر

نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس

پرسپولیسی ها قرار است با این پرونده اشتباهات داوری که در نامه شان از لفظ دیگری استفاده کرده اند به شکایت از کمیته داوران و دپارتمان بپردازند و باید دید تهدیدی که مدیران این تیم از زمان رویانیان با جملاتی سنگین تر همراه بود اینبار به نتیجه خواهد انجامید یا خیر.

نوشته نگاهی‌ به اشتباهات‌ داوری علیه‌ پرسپولیس اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

Comments are closed.