ماجرای سیلی زدن محمدرضا شریفی نیا به گوش یک دختر بازیگر + عکس

148

ماجرای سیلی زدن محمدرضا شریفی نیا به گوش یک دختر بازیگر + عکس

ماجرای سیلی زدن محمدرضا شریفی نیا به گوش یک دختر بازیگر + عکس

هرچند رسانه ملی از نشان دادن تصاویر خانم‌های به اصطلاح هنرمند ابا می‌کند اما کافی است به گزارش‌های تصویری در خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی سری بزنیم تا گوشه‌ای از این هنرنمایی‌های غیرمتعارف را ببینیم.

به گزارش پونک ، از این حرف و حدیث‌های همیشگی که بگذریم، می‌خواهیم به یک نقطه تقریباً مثبت در حاشیه جشنواره اشاره‌ای کنیم، غنیمتی که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت و آن هم پوشش نسبتا مناسب بازیگر نام‌آشنای سینمای کشور مریلا زارعی درنشست خبری «چ» بود.

ماجرای سیلی زدن محمدرضا شریفی نیا به گوش یک دختر بازیگر + عکس

پوشش این بازیگر زن در مقایسه با سایر زنان سینمایی و تلویزیونی حاضر در جشنواره تا اندازه‌ای این امید را در دل روشن می‌کرد که هنوز هم می‌توان در بین این اهالی، انسان متعهدی را هم پیدا کرد. انتظار می‌رفت تا رسانه‌های ارزشی از این اتفاق پسندیده استفاده ببرند و با بزرگ‌نمایی آن الگوسازی داشته باشند اما متأسفانه تب داغ جشنواره فیلم فجر و عجله برای حضور درنشست‌های پی‌درپی سینمایی، ‌آنها را از این مسئله غافل کرد، درحالی‌که درچنین مواقعی است که باید زیرکانه سره از ناسره را شناساند و الگوسازی کرد.

به یاد دارم سال گذشته درجشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان دخترک بازیگری پوشش خوبی نداشت و رفتار مناسبی هم انجام نمی‌داد. همین باعث شد که محمدرضا شریفی نیا در حضور حاضرین سالن، سیلی محکمی به گوش او بزند و توبیخش کند. دخترک بازیگر خجالت کشید و خود را جمع وجور کرد و‌ ای کاش همیشه چنین مراقبانی از بین خود اهالی تلویزیون وسینما وجود داشتند تا بازیگران ناپخته وجویای نام، که فضای جشنواره‌های ملی و بین‌المللی همچون فیلم فجر را با سالن مد و مزون اشتباه گرفته‌اند را توبیخ کنند، زیرا این افراد درمی‌یابند چنین رفتارها و پوشش‌های مقبول جامعه نیست و البته رسانه‌ها هم چنین افرادی را پررنگ نمی‌کنند زیرا برای مردم مسائل دیگری مهم است، چنانکه استقبال از جشنواره فیلم عمار این مسئله را اثبات کرد.

بیشتر بخوانید  ایده های خلاقانه سرسره بازی در فضای اتاق کودک و خانه

ماجرای سیلی زدن محمدرضا شریفی نیا به گوش یک دختر بازیگر + عکس

مریلا زارعی بازیگر توانایی است که تاکنون بازی‌های خوبی داشته و انصافاً حجاب و رفتار نسبتاً سنجیده او در نشست خبری«چ» نشان از پختگی شخصیت و حرفه او داشت چیزی که این روزها به‌خصوص در تب و تاب جشنواره فیلم فجر، به ندرت درمیان بازیگران شاهد آن هستیم. به‌طورحتم اگر رسانه‌های ارزشی ما در این مواقع از چنین افرادی تجلیل کنند ضمن اینکه باعث تشویق شدن و تقویت او در این مسیر می‌شوند؛ به‌گونه‌ای غیرمستقیم بازیگران هنجارشکن را هم طرد خواهند کرد.

جای بسی تأسف است که در جشنواره فجر که به مناسبت سالروز انقلاب اسلامی شکل گرفته است مجبوریم از یک نفر به دلیل حجاب نسبتاً متعارفش در این جشن دولتی تقدیر کنیم؛‌ درحالی که این جشنواره با پسوند فجر باید به پایگاهی هنری و فرهنگی برای صدور انقلاب اسلامی به جهان و جهانیان تبدیل می‌شد، ولی امروز به درد دل فرهنگ‌دوستان و هنرمندان متعهد کشور تبدیل شده است کار ما رسانه‌ای‌ها هم بیشتر آن شده است تا تشبهات این جشنواره و شرکت‌کنندگانش به غیرمسلمانان را مدام گوشزد کنیم؛

البته در این مسیر مدیریت مدیرانی که به‌جای تفکر اسلامی از افراط و تفریط استفاده کرده بودند نیز کم بی‌تاثیر نیست، زیرا شنیدن حقیقت اسلام برای هر فردی در هر جایگاهی که باشد تاثیرات مثبتی را در پی دارد؛ این‌که امروز شاهدیم جشنواره فجر از اهداف و آرمان‌های انقلابی فاصله گرفته و به زور در دایره شرعیات خود را جای می‌دهد بیانگر ضعف دستگاه‌های تبلیغی و مبلغین است، حال چه این مبلغ حوزوی باشد و چه یک مدیر دولتی. جای سؤال دارد که چرا در طول این سال‌های پس از انقلاب، ارگان‌های ارشادی و فرهنگی ما نتوانستند حتی یک بازیگر چادری و محجبه تربیت کنند که با افتخار درجشنواره بین‌المللی فجر حضور یابد و حتی خارج از سیکل جشنواره و در زندگی معمول خود حجاب برتر داشته باشد‌!

بیشتر بخوانید  با این مانکن 59 ساله ، بیشتر آشنا شوید + تصاویر

نوشته ماجرای سیلی زدن محمدرضا شریفی نیا به گوش یک دختر بازیگر + عکس اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

Comments are closed.