فال روز شنبه 19 دی

0 298
فال روز جمعه 17 دی 1394
 

فال روز شنبه 19 دی

 

فال روزانه متولدین فروردین

رابطه عاطفی یکی از دوستان تان با شریک زندگی اش بهم خورده و این مسئله بر روحیه شما نیز تاثیر گذاشته است. اگر چه بد نیست آنها را راهنمایی کنید اما سعی کنید طرف فرد خاصی را نگیرید تا برایتان در آینده دردسرساز نشود. تنها کاری که می توانید بکنید این است که به هر دو بفهمانید که زاویه دید خود را تغییر دهند. مهم نیست که نتیجه کار شما موفقیت آمیز باشد یا نه، در هر صورت شما تلاش خود را کرده اید و این بسیار با ارزش است. برای تغییر روحیه خود، ما ورزش را به شما پیشنهاد می کنیم. یک پیاده روی ساده هم می تواند حال شما را بهبود بخشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

دور شدن یکی از اعضای خانواده یا عشق زندگی تان، شما را افسرده و غمگین کرده است طوری که حوصله رفتن به بیرون از خانه را ندارید و تمام بعدازظهر خود را به نشستن در مقابل تلویزیون و عوض کردن کانال ها می گذرانید. اما اگر به کتابخانه سری بزنید و یک کتابی را برای خواندن انتخاب کنید، روحیه تان بهتر از قبل خواهد شد. به علاوه تا برگشت عزیزترین فرد زندگی تان نیز بر اطلاعات تان کمی افزوده خواهد شد. اگر مجرد هستید و به دنبال نیمه گمشده شد، به زودی با فردی در یک میهمانی آشنا خواهید شد.

فال روزانه متولدین خرداد

روز قبل در خوردن و آشامیدن زیاده روی کردید، به همین دلیل کمی احساس دل درد و سنگینی می کنید، اگر چه رستوران و کافه گردی در روزهای تعطیل بسیار لذت بخش است اما باید حواس تان به میزان مصرف مواد غذایی و سلامت جسمی تان نیز باشد. برای رهایی از این وضعیت مقدار زیادی آب بنوشید تا بدن تان هیدراته و مواد سمی از آن دور شود. ورزش هم می تواند حس خوبی به شما دهد و کالری های اضافه بدن تان را از بین ببرد. عشق زندگی تان منتظر شنیدن حقایقی از شماست، او را بیش ازین منتشر نگذارید.

فال روزانه متولدین تیر

در حال حاضر به فکر تغییر شغل تان هستید. شک و دودلی به دل راه ندهید زیرا این بهترین انتخاب است. در راهی که پیش رو دارید باید کمی سخت کوش تر باشید، در این صورت درآمد مالی شما نیز افزایش خواهد یافت، اما باید صبر و تحمل خود را نیز بالا ببرید. زندگی عاطفی شما نیز با این تغییر دچار دگرگونی خواهد شد و شما لحظات شیرین تری را تجربه خواهید کرد. خودتان را از موضوعاتی که شما را آزار می دهد پنهان می کنید، اما این راه حل خوبی نیست بلکه باید با اعتماد به نفس کامل مقابل آنها بیاستید و برای اهداف خود بجنگید.

بیشتر بخوانید  این مواد غذایی بصورت خام مفیدتر است

فال روزانه متولدین مرداد

در حال حاضر درگیری های زیادی دارید، از نیازهای خود گرفته تا نیازهای خانواده تان و مسئولیت های کاری که روی سرتان انبار شده است. استرس شما زیاد شده و فکر می کنید که ممکن است در رسیدن به آنها به مشکل بر خورید اما نترسید. کلید موفقیت شما ایجاد تعادل میان کارها و مسئولیت هایتان است. اگر در رابطه عاطفی خود کمی گیج و ناامید شده اید، به جای دوری از شریک زندگی تان بهتر است با او قرارملاقاتی بگذارید و تمام سوتفاهم ها را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

حال یکی از اقوام تان ناخوش است و شما به دلیل این که نمی توانید با او از نزدیک در تماس و جویای حالش باشید، نگران شده اید و استرس دارید. تلفن های شما بی جواب مانده و پیغام هایتان ارسال نمی شود اما سعی کنید خودتان را کنترل کنید. یادتان باشد که خبر نداشتن به معنی وقوع اتفاقات بد نیست، پس مثبت اندیش باشید و انرژی های منفی را از خود دور کنید. اگر می خواهید روابط عاطفی تان بهتر از قبل شود، احساسات خود را پنهان نکنید و آن را برای فردی که به او علاقه دارید بازگو کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز روز خوبی برای ایجاد تغییرات و تصمیم گیری در مورد مسائل مالی نیست. هر چند ممکن است که پیشنهادهای خوبی به شما شود اما دست نگه دارید. بهتر است در مورد صحت اطلاعاتی که به دست تان می رسد، اطمینان حاصل کنید سپس در چند روز آینده در مورد آن تصمیم بگیرید. نگران از دست رفتن این فرصت نباشید، مطمئن باشید که اگر همه چیز صحت داشته باشد، این فرصت به زودی از دست تان در نخواهد رفت. اگر در روابط عاطفی خود به مشکل برخورده اید، تنها تغییر زاویه دیدتان می تواند به شما کمک کند.

فال روزانه متولدین آبان

امروز احساس جذاب بودن می کنید اما به نظرتان این حس هیچ نتیجه ای ندارد زیرا از معشوق تان دور هستید و کسی در اطراف نیست که زیبایی شما را ستایش کند. نگران نباشید زیرا این حس خوب تا دیدار عشق زندگی تان ادامه خواهد داشت. سعی کنید خودتان را با کارهایی که به آنها علاقه دارید، مشغول کنید. در این صورت زمان برایتان راحت تر خواهد گذشت و شما نیز احساس مفید بودن خواهید کرد. با انرژی مثبتی که امروز در فضا پراکنده است، دست به هر کاری بزنید، موفقیت شما حتمی است.

بیشتر بخوانید  عکس های زیباترین دختر مدل 17 ساله ی جهان

فال روزانه متولدین آذر

خلاقیت شما در چنین روزی کم شده است، به همین دلیل نمی توانید در محیط کار خیلی بدرخشید و به چشم آیید.شاید بهتر باشد که خودتان را با کارهای روزمره و کارهایی که نیازی به خلاقیت و ایده های جدید ندارند، سرگرم کنید تا در زمان مناسب، هنگامی که بار دیگر ذهن تان باز شد و خلاقیت تان گل کرد، به کارهای مهم خود بازگردید. از کمک گرفتن از دیگران نهراسید و خجالت نکشید، آنها می توانند راهنمای خوبی برایتان باشند.

فال روزانه متولدین دی

امروز کمی درگیر مشکلات مالی تان هستید و پس از کمی بررسی تصمیم گرفته اید برخی خرج های غیرضروری خود را کم کنید. فکر می کنید که درآمدتان ثابت مانده و هیچ پیشرفتی در کار نمی کنید اما نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است. در حال حاضر بهتر است نسبت به خرج کردن پول خود محتاط تر باشید تا همه چیز به شرایط قبلی خود باز گردد. خلاقیت در کار نیز می تواند بر درآمد شما بیافزاید اما تحت هر شرایطی آرامش خود را حفظ کنید. اگر مدتی است به فردی علاقمند شده اید، امروز بهترین زمان برای بروز احساسات است.

فال روزانه متولدین بهمن

در حال حاضر ارتباط تان با عشق زندگی تان کم شده و این شما را آزار می دهد. ممکن است او از حرفی که شما زده اید، دلگیر شده باشد یا حتی به خاطر شرایط خاصی که برای او بوجود آمده مجبور باشد پیش خانواده اش بماند، اما مشکل او هر چه باشد، بهتر است در موردش با او صحبت کنید تا جای هیچ نگرانی و سوتفاهمی باقی نماند. نگران نباشید، او به زودی چون گذشته به سمت شما باز خواهد گشت. اگر مدت ها به فکر یک سفر هستید، حالی زمان مناسبی است. بر روحیه شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

فال روزانه متولدین اسفند

زیاده روی در غذا، باعث شده که کمی ناخوش شوید و نتوانید سر یکی از قرار های خود یا میهمانی که دعوت بوده اید، حاضر شوید. تصمیم درستی گرفتید، بهتر است در خانه بمانید و کمی استراحت کنید. یک حمام آب داغ می تواند حال شما را سر جایش بیاورد. شب هم زودتر به رختخواب روید و به مقدار کافی بخوابید تا فردا با انرژی از خواب بیدار شوید و به کارهای غقب مانده تان رسیدگی کنید. اخیرا در رابطه با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید، اگر هر دو بنشینید و با صداقت با هم گفتگو کنید، تمام مشکلات تان حل خواهد شد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.