زنی که با بهرام رادان روی بیلبورد رفت

0 210

زنی که با بهرام رادان روی بیلبورد رفت

تبلیغات جدید چرم نوین روی بیلبوردها رفته و قرار است در خیابان ها و اتوبان های تهران مشتری جذب کند. این بیلبورد جدید با بیلبوردهای قبلی یک تفاوت اساسی دارد؛ اینکه بهرام رادان به تنهایی در این تبلیغات حضور ندارد و یک زن او را همراهی می کند.

زنی که با بهرام رادان روی بیلبورد رفت که بود؟

این تصویر شائبه هایی را به وجود آورده. ابتدا گفته می شد زنی که در این تبلیغات دیده می شود، مهناز افشار است ولی سعی شده خیلی چهره او نمایان نباشد که بعد تکذیب شد. چند سالی است حضور زنان به خصوص سلبریتی ها در تبلیغات ممنوع شده است. چند سال پیش تبلیغات یک برند جواهر به مهناز افشار پیشنهاد شده بود ولی به خاطر همین ممنوعیت اجازه تبلیغات پیدا نکرد یا اینکه بیلبوردهایی که ژیلا صادقی، مجری سیما، برای یکی از شرکت های لوازم خانگی تبلیغ کرده بود، در یک روز جمع آوری شد. هر چند بیلبوردهای تبلیغاتی بهنوش بختیاری مدتی در سطح شهر بود.

به هر حال بیلبورد جدید نوین چرم به نظر می رسد تابوها را در تبلیغ بانوان شکسته. علی باذل، مدیر برنامه های بهرام رادان، اولین چیزی که درباره این بیلبورد می گوید این است که زن حاضر در تبلیغات مهناز افشار نیست: «این زن یک مدل است. او نه مهناز افشار است و نه هیچ هنرپیشه دیگری.»

باذل درباره اینکه چطور بیلبورد با وجود حضور زن در تبلیغات مجوز گرفته، می گوید: «به هر حال مسئولانی که باید مجوز می دادند، کار را دیده اند و بعد مجوز صادر کرده اند. چهره زن هم در تصویر خیلی مشخص نیست. نوین چرم، هم پوشاک زنانه دارد و هم مردانه. در تبلیغ فقط قرار بوده این موضوع اطلاع رسانی شود. در عکاسی هم سعی شده همه موازین رعایت شود تا مشکلی پیش نیاید.» او به شوخی می گوید: «شاید ما جاده صاف کن باشیم.»

بیشتر بخوانید  شباهت باورنکردنی هنرمندان مشهور هالیوودی به فرزندانشان + تصاویر

 

  به کانال تلگرام اختصاصی آذرفان (https://telegram.me/azfun ) بپیوندید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.