تشییع جانباختگان‌ حادثه ی منا در تهران + تصاویر

233

تشییع جانباختگان‌ حادثه ی منا در تهران + تصاویر

مراسم تشییع 104 پیکر جانباختگان فاجعه منا از ساعت 10 صبح امروز یکشنبه (12 مهر 1394) با حضور باشگوه مردم در دانشگاه تهران آغاز شد.

 

پس از اعلام رسمی هیات دولت، مبنی بر اعلام زمان مراسم تشییع پیکر جانباختگان حادثه ی منا ملت داغدار و عزادار از ساعت ۹:۳۰ صبح از دانشگاه تهران، پیکر ۷ تن از جانباختگان فاجعه منا که متعلق به تهران هستند را از مقابل دانشگاه تهران تشییع کردند.

پیکر یکی از جان‌باختگان براساس درخواست پدرش که می‌خواهد در قطعه شهدای امامزاده پنج تن شرق تهران به خاک سپرده شود به آنجا منتقل می‌شود و شش پیکر مطهر دیگر براساس مجوز مقام معظم رهبری در قطعه شهدای بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می‌شوند.

چهره هایی چون آیت الله هاشمی رفسنجانی، حجت‌الاسلام دعایی؛ آیت‌الله جنتی؛ حجت الاسلام آل هاشم؛ سیدمحمد حسینی وزیر سابق ارشاد؛ اسدالله بادامچیان؛ آل هاشم رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش؛ محمدنبی حبیبی؛ حجت‌الاسلام ری‌شهری؛ عباس جدیدی؛ سیدرضا اکرمی؛ محمدرضا عارف، عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران؛ جمعی از نمایندگان و سران کشوری و لشکری و سردار صفوی در این مراسم حاضر شدند.

برخی از خانواده‌های جان‌باختگان نیز با آگهی‌های ترحیم عزای خانواده خود در این مراسم حضور پیدا کرده بودند. عکس های روح الله وحدتی و آرش خاموشی عکاسان ایسنا از این مراسم را در زیر می بینید.

تشییع جانباختگان‌ حادثه ی منا در تهران

تشییع جانباختگان‌ منا در تهران

حادثه ی منا

بیشتر بخوانید  کلید میانبر ویندوز 7 همراه آموزش

Comments are closed.