آموزش تصویری حجم دادن به مو

0 304

همه خانم ها آرزو دارند که موهای ضخیم و به علاوه پرپشتی داشته باشد اما نیازی به نگرانی نیست چون حتی اگر موهای شما کم حجم باشد باز هم می توانید با وسایل ساده و ترفندهایی به آن ها حجم بیشتری بدهید و به آن چه که آرزویش را دارید برسید. در این جا با چند نمونه از این ترفندها آشنا شوید.

موها را تنها زمانی که کاملا خشک است شانه بزنید

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

اگر می خواهید موها هنگام شانه زدن آسیب نبیند به جای شانه انگشت ها را لای موها بکشید. هنگام خشک کردن با سشوار موها را از ریشه بالا نگه دارید. این کار باعث می شود موها حجیم تر نشان داده شود. بعد از این که موها کاملا خشک شد می توانید از شانه استفاده کنید.

برای حجم دادن به موهای دم اسبی از گیره مو استفاده کنید

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

ابتدا موها را دم اسبی ببندید. سپس یک دسته از بالای موها جدا کنید و آن را گیره مو بزنید. دوباره موها را رها کنید تا گیره زیر موها مخفی شود. این روش حجم موهای دم اسبی را بیشتر می کند.

روش دیگری برای حجم دادن به موهای دم اسبی

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

روش دیگری که برای حجم دادن به موهای دم اسبی می توانید استفاده کنید این است که به جای بستن تمام موها با یک کش مو آن ها را دو دسته کنید و با دو کش مو ببندید.

روشی ساده و سریع برای حجم دادن به موها

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

اگر وقت زیادی برای آرایش موها ندارید بعد از حمام موها را در دو دسته بپیچانید و ببندید و اسپری مو بزنید. کمی سشوار بکشید و بعد از خشک شدن باز کنید.

بیشتر بخوانید  انواع راهکارها برای بوتاکس کردن صورت

با شامپوی خشک به موها حجم بدهید

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

موها را دسته دسته جدا کنید و به ریشه موها شامپوی خشک بزنید. بعد از این که شامپو جذب موها شد با شانه به عقب شانه بزنید و در آخر اسپری تافت بزنید.

حجم دادن به موهای بافته

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

بعد از بافتن موها تارهای مو را از بافت بیرون بکشید و این کار را از پایین بافت شروع کنید.

بعد از درست کردن موها دوباره سشوار بکشید

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

بعد از درست کردن موها دوباره به موها سشوار بکشید. سر را پایین نگه دارید و سشوار بزنید. این کار هم حالت موها را ثابت نگه می دارد و هم به موها حجم بیشتری می دهد.

برای تغییر تردید نکنید

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

فرق مو نقش بسیار مهمی در ظاهر شما ایفا می کند. فرق مو را زمانی که موها خیس است راحت تر می توان تغییر داد. بعد از شستن موها با استفاده از انگشت فرق مو را عوض کنید. به عنوان مثال اگر همیشه موها فرق وسط هستند آن را یک طرفه باز کنید تا حجم موها بیشتر نشان داده شود.

اسپری حجم دهنده مو استفاده کنید

ترفندهایی برای حجم دادن به موها

اگر وقت زیادی برای رسیدن به موها ندارید از اسپری حجم دهنده استفاده کنید. اسپری را به ریشه موهای خشک بزنید، با انگشت ها موها را پریشان کنید و در آخر شه عقب شانه بزنید. با این کار خیلی سریع و راحت به موها حجم می دهید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.