چگونه در تلگرام استیکر بسازیم

80

این روزها روز به روز به محبوبیت نرم افزار تلگرام افزوده می‌شود. زیرا این نرم افزار دارای امکانات بسیار کاربردی می‌باشد که بسیاری از دیگر نرم افزارهای با سبک مشابه از داشتن آن‌ها محروم هستند. ولی یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد را از استفاده از این نرم افزار دلسرد می‌کند، نداشتن استیکر های کافی و جذاب می‌باشد. اما امروز با آموزشی بسیار جالب در خدمت شما کاربران عزیز هستیم که با استفاده از آن می‌توانید استیکر دلخواه خود را بسازید و آن را در تلگرام به کار ببرید. با ترنجی در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

دانلود تلگرام اندروید

این آموزش تنها برای کاربران تلگرام PC ممکن است زیرا بخش استیکر های آن به صورت مجزا تعبیه شده است ولی کاربران تلگرام گوشی‌های هوشمند می‌توانند این استیکر ها را با استفاده از قابلیت Forward کردن برای دیگران بفرستند. لازم به ذکر است که تلگرام شما باید به آخرین نسخه به روز شده باشد تا از این قابلیت پشتیبانی کند.

لازم به ذکر است که برای ارسال عکس‌ها در قالب استیکر باید فرمت آن را به صورت.webp در بیاورید. برای این کار می‌توانید از نرم افزار Photoshop یا این سایت استفاده کنید. در آموزش فعلی از نرم افزار فوتوشاپ برای ساخت استیکر استفاده می‌کنیم. با هم به سراغ ساخت یک استیکر دلخواه برای تلگرام برویم.

  • در ابتدا یک تصویر دلخواه بارگزاری می‌کنیم و یا می‌سازیم1
  • سپس گزینه‌ی Save As را می‌زنیم2
  • دقت کنید که در انتهای نام فایل باید حتماً.webp نوشته شده باشد و اینکه فرمت عکس PNG انتخاب شده باشد3
  • گزینه‌ی None را انتخاب کنید و OK را بزنید4
  • اکنون استیکر شما به این صورت در آمده است5
  • کافی است تا فایل این استیکر را در تلگرام برای یک نفر ارسال کنید تا در لیست استیکر های شما قرار گیرد67
بیشتر بخوانید  نمایش و دانلود فصل دوم برنامه خندوانه (23 مرداد 94) با حضور اکبر عبدی

هر کسی که استیکر شما را فقط برای یک بار Forward کند، این استیکر در لیست استیکر های او نیز قرار خواهد گرفت

همچنین شما می‌توانید استیکر ساخته شده توسط خود را برای تلگرام نیز ارسال کنید تا شاید آن را در لیست استیکر های خود قرار دهد. برای این کار باید مطابق عکس زیر، استیکر خود را به یوزر @stickers ارسال کنید. از شما کاربران گرامی نیز دعوت می‌کنیم که اگر استیکر جالبی ساختید، آن را برای سایت ما به یوزر @akhavani بفرستید.

8

Comments are closed.