نیویورک در آستانه سال نو میلادی + عکس

0 222

نیویورک در آستانه سال نو میلادی + عکس

کافه سینما: از کریسمس تا سال نوی میلادی، بسیاری از شهرها در سراسر جهان تزئین می شوند. نیویورک هم که از مهم ترین شهرهای دنیای مد است، هر سال در فهرست زیباترین شهرهای تزئین شده دنیا قرار می گیرد.
بسیاری از کشورهای جهان، کریسمس و سپس فرارسیدن سال نوی میلادی را جشن می گیرند و با تزئینات مخصوص وچراغانی های زیبا، به شهر خود حال و هوایی رویایی می بخشند. نیویورک هم که از محبوب ترین شهرهای جهان، خصوصا در دنیای مد است، هرسال با تزئیناتی وسیع، در این وقت سال، چهره ای زیبا و نورانی می گیرد.

عکس های از گوشه و کنار شهر نیویورک که به استقبال کریسمس و سال 2016 میلادی می رود را در ادامه این پست مشاهده می کنید:
علاوه بر درخت های کریسمس و تزئینات و چراغانی شهر، یکی دیگر از جاذبه های نیویورک در این فصل ویترین مغازه ها و بوتیک ها و حتی تزئینات شیرینی فروشی ها و رستوران هاست.

این تزئینات هر سال متفاوت است و هر کدام تمی خاص و مرتبط با کریسمس یا سال نوی میلادی دارد. برخی از سایت های فشن و معماری و دکور، سالانه مسابقه ای بین این ویترین ها ترتیب می دهند.

یکی از زیباترین و پرشکوه ترین ویترین های امسال در شهر نیویورک، ویترین برند لوکس لوئی ویتون بود. در ادامه این پست تصاویری از این ویترین بی نهایت زیبا و درخشان را برای شما علاقه مندان مد و زیبایی به نمایش می گذاریم. این تصاویر از سایت های مختلف دکوراسیون شهر نیویورک گرفته شده اند:

بیشتر بخوانید  تولید میوه ها به شکل های مختلف + عکس

Leave A Reply

Your email address will not be published.