قیمت و زمان عرضه پژو 2008 به بازار + عکس

0 231
پژو 2008 ، پژو 2008

قیمت و زمان عرضه پژو 2008 به بازار + عکس

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از عرضه خودرو جدید پژو 2008 در دیماه سال جاری خبر داد و گفت:این خودرو توسط شرکت ایکاپ (شرکت مشترک ایران خودرو و پژو) تولید شده و قیمت آن بر اساس نوع گیربکس و دیگر آپشن های خودرو، بین 75 تا 95 میلیون تومان متغیر است.

مصطفی خان کرمی در حاشیه نمایشگاه صنعت خودرو در تبریز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد:امسال برای ایران خودرو سال پرباری بوده و این کارخانه از همان فروردین ماه با قدرت وارد عرصه رقابت شده است.

وی ادامه داد:امسال شرایط فروش محصولات ایران خودرو متنوع و فراتر از انتظار بازار است؛ بطوری که دیگر خودروسازها هم سعی می کنند، شرایط فروش خود را با ایران خودرو تطبیق دهند.

به گفته وی، ارتقای کیفیت محصولات، عمل به تمامی تعهدات در زمان مقرر، در اختیار گرفتن بخش اعظمی از بازار و … موفقیت های ایران خودرو در سال 1395 است.

وی با اشاره به تولید خودرو 508 اظهار کرد:در نظر داریم این خودرو را وارد بازار کرده و محک بزنیم، این خودرو رقیب محصولات سوناتا، کیا اسپورتیج، تویاتو کمری است و مطمئناً قیمت آن مناسب با کیفیتش خواهد بود.

پژو 2008

عکس پژو 2008

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه دیگر محصولات جدید را از سال 1396 به بازار عرضه می کنیم، عنوان کرد:با شرکت رنو شراکتمان همچنان ادامه دارد و سال گذشته خودرو رنو کپچر را تولید و روانه بازار کردیم که با استقبال خوبی مواجه شد، از آذرماه هم مدل 2017 این خودرو وارد بازار می شود و پیش بینی می کنیم تا پایان سال، 3000 دستگاه رنو کپچر عرضه شود. همچنین در حال پیگیری ساخت سه خودرو مشترک با شرکت رنو هستیم که در آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص ارایه خواهیم کرد.

وی با اشاره به همکاری ایران خودرو با سوزوکی ژاپن، اظهار کرد:پیش از این در تولید خودروهای کیزاشی و ویتارا با شرکت سوزوکی شراکت می کردیم که خودروی ویتارا جدید را عرضه خواهیم کرد و بر اساس نظرسنجی ها، این خودرو نظر بازار را به خود جلب می کند.

خان کرمی ادامه داد:این خودرو در دو مدل تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل وارد بازار شده و قیمت آن بر اساس آپشن های خودرو بین 93 تا 110 میلیون تومان متغیر است.

بیشتر بخوانید  مرسدس بنز ۳ میلیاردی در تهران + عکس

وی عنوان کرد:خودرو "سرا" دیگر محصول شرکت سوزوکی است که قراردادش مراحل نهایی را طی می کند و از سال 1396 این خودرو هم وارد بازار می شود.

خان کرمی با بیان اینکه محصول فیس لیفت شده ال 90 برای اولین بار در نمایشگاه صنعت خودرو تبریز رونمایی شده است، گفت:در این محصول تغییراتی در شکل ظاهری و داخل خودرو ایجاد شده و آن ایراداتی که مشتریانمان به این خودرو می گرفتند، در محصول فیس لیفت شده رفع شده است، البته هنوز قیمت این خودرو مشخص نیست و بر اساس نتایج نظر سنجی، قیمت گذاری کرده و اواخر امسال وارد به بازار عرضه می کنیم.

وی در خصوص فروش خودروی اچ 30 کراس، محصول مشترک شرکت دانگ فنگ چین با پژو، گفت:این خودرو را خرداد ماه ثبت نام کرده ایم. این خودرو به قیمت 44 میلیون و 300 هزار تومان در نمایشگاه تبریز به فروش می رسد که ارزان ترین خودروی اتوماتیک بازار به شمار می رود.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از محصولات ایران خودرو هایما است، گفت:به دنبال این هستیم که ایرادات جزئی این خودرو را رفع کرده و وارد بازار کنیم، قدرت محصول جدید هایما ارتقا یافته و محصولی مطلوب روانه بازار می شود.

خان کرمی در خصوص مشکلات صنعت خودروسازی در سال 1393 و تشکیل کمپینی برای نخریدن خودروی داخلی، اظهار کرد:در سال 1394 مردم منتظر توافق هسته ای و ورود خودروهای خارجی با قیمت مطلوب بودند و به خاطر همین انتظار، مردم نسبت به خرید خودروی جدید رغبت نشان نمی دادند، در این بین گروهی هم به دنبال تخریب صنعت خودروسازی و و دولت بودند؛ چرا که سهم خودروسازی به خصوص ایران خودرو در توسعه اقتصادی کشور بالاست.

وی ادامه داد:در نتیجه تب و تاب بازار، فروش محصولاتمان به حدأقل رسید ولی در ادامه از مهرماه سال 1394 رفته رفته شرایط فروش و تولید بهتر شد و روزانه 2500 خودرو تولید می کردیم و حدود 36 هزار خودرو در پارکینگ کارخانه و نمایندگی ها باقی مانده بود.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با ارایه تسهیلات خرید دولت از سوی دولت، در مدت پنج روز 90 هزار نفر متقاضی خرید خودرو از ایران خودرو شدند که با توجه به محدودیت ها، برای 64 هزار نفر از متقاضیان که وجه واریز کرده بودند، متعهد شده و به تعهداتمان به طور 100 درصدی عمل کردیم.

بیشتر بخوانید  باور های غلطی که آن ها را تکرار میکنیم

وی ادامه داد:اواخر مرداد ماه سال قبلی تولید خودرو را به 1800 خودرو در روز کاهش داده و تمام تمرکزمان را روی ارتقای کیفیت محصولات گذاشتیم و توانستیم ضمن ارتقای کیفیت محصولات، گارانتی خودرو را به سه سال یا 50 هزار کیلومتر کارکرد افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه اکنون تولید روزانه ایران خودرو 2200 تا 2300 دستگاه است، اظهار کرد:به دلیل تعطیلی شش روزه در ماه گذشته تا حدودی از تعهداتمان عقب افتادیم که به دنبال به روز کردن تعهدات هستیم.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو عنوان کرد:امسال نسبت به سال 1394 رشد 60 درصدی و نسبت به سال 1393 رشد 30 درصدی فروش محصولات داشتیم و پارکینگ کارخانه هم به روز است؛ بطوری که خودروی تولیدی بلافاصله بارگیری شده و به سمت شهرستان ها حرکت می کند.

وی در رابطه با کیفیت نمایشگاه صنعت خودرو تبریز در مقایسه با دیگر نمایشگاه های صنعت خودرو در کشور، اظهار کرد:بنده نمایشگاه تبریز را بیشتر دوست دارم و کیفیت این نمایشگاه نسبت به سال گذشته و سال 1393 ارتقا یافته است.

وی از عقد قرارداد فروش 90 هزار دستگاه خودرو در راستای نوسازی تاکسی های فرسوده خبر داد و افزود:بهمن ماه سال گذشته این قرار داد منعقد شد و سپس برخی مشکلاتی از قبیل نصب جی پی اس مطرح شد که در نهایت از خرداد ماه تحویل تاکسی های جدید آغاز شد.

خان کرمی از اجرای طرح "کلید به کلید" با هدف تحویل تاکسی نو در هنگام اسقاط خودرو فرسوده خبر داد و گفت:با اجرای این طرح رانندگان و مالکان تاکسی می توانند تا لحظه دریافت خودرو جدید، تاکسی قبلی خود را در اختیار داشته و از آن استفاده کنند.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه پرفروش ترین محصول ایران خودرو چه چیزی است؟ اظهار کرد:فروش محصولات بر اساس شرایط فروش و میزان تولید آن متغیر است، به عنوان مثال با اجرای طرحی توانستیم تنها در طول چند روز 15 هزار خودروی 206 تیپ دو به فروش برسانیم.

وی در پایان از طرح های ویژه ایران خودرو برای فروش محصولاتش در نمایشگاه صنعت خودروی تبریز خبر داد. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.