عکس عروسی افراد معروف

0 104
روز عروسی یک از بهترین و زیباترین روز‌های زندگی هر فردی است. فرقی نمی‌کند مشهور باشید یا نه، همه ما برنامه‌ریزی‌ می‌کنیم و امیدواریم زندگی شادی داشته باشیم و با وجود سختی‌ها و شرایط مختلف به یکدیگر عشق بورزیم. در این مطلب تصاویری از افراد مشهور را در روز ازدواجشان مشاهده می‌کنید، روزی که هیچکس تا آخر عمرش فراموش نمی‌کند.جورج کلونی و امل علم الدین (Amal Alamuddin)
تصویر جورج کلونی، یکی از مشهورترین چهره‌های هالیوود و امل علم الدین را در روز ازدواجشان در ونیز در سال ۲۰۱۴ مشاهده می‌کنید.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

دیوید بکهام و ویکتوریا آدامز

دیوید و ویکتوریا پس از دیدن والدین ویکتوریا به ایرلند رفته و درسال ۱۹۹۹ با هم ازدواج کردند.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

جان لنون و یوکو اونو (Yoko Ono)

در این تصویر جان لنون را در حال نشان دادن سند ازدواجشان در مقابل صخره جبل الطارق مشاهده می‌کنید. جان و یوکو در سال ۱۹۶۹ سه سال بعد از اولین ملاقاتشان در نمایشگاه یوکو، ازدواج کردند.

عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون

شاهزاده ویلیام و کیت در سال ۲۰۱۱ با هم ازدواج کردند. به فرشته‌های کوچولو‌ی اطراف آن‌ها دقت کنید.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

پل مک‌کارتنی و نانسی شول (Nancy Shevell)

نانسی شول میلیونر نیویورکی است که مدت‌ها با پل و همسر اولش لیندا دوست بوده است. بعد از مرگ لیندا نانسی سعی کرد او را از ازدواج با میلز منصرف کند؛ و البته حق با او بود، چون در نهایت مشخص شد میلز فقط برای پولش او را می‌خواهد. پل و نانسی در سال ۲۰۱۱ ازدواج کردند.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

کرت کوبین و کورتنی لاو (Courtney Love)

کرت کوبین و کورتنی لاو در سال ۱۹۹۰ در پورتلند با هم آشنا شدند و در سال ۱۹۹۲ در هاوایی با هم ازدواج کردند. در مراسم آن‌ها تنها ۸ مهمان حضور داشتند. کورتنی لباسش را از دوستش قرض گرفته و کرت پیژامه پوشیده بود.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

میا فارو (Mia Farrow) و فرانک سیناترا (Frank Sinatra)

بیشتر بخوانید  جنجال کت گران قیمت ملانیا ترامپ + عکس
میافارو و فرانک سیناترا در سال ۱۹۶۶ در لاس وگاس با هم ازدواج کردند. داماد ۵۰ ساله و عروس ۲۱ ساله بودند. ازدواج آن‌ها تنها ۲ سال دوام آورد، اما تا آخر عمر با هم دوست ماندند.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

باراک اوباما و میشل لاوون رابینسون (Michelle LaVaughn Robinson)

باراک اوباما در یک دوره کارآموزی در یک شرکت حقوقی با میشل آشنا شد و ماه‌ها تلاش کرد تا توانست توجه همسر آینده اش را به خود جلب کند. آن‌ها در سال ۱۹۹۲ با هم ازدواج کردند.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

استینگ (Sting) و ترودی استایلر (Trudie Styler)

استینگ و ترودی در سال ۱۹۹۲ با هم ازدواج کردند. استینگ بعد از مراسم کلیسا همسرش را روی اسبی نشاند که خودش آن را به سمت خانه‌ای هدایت کرد که مهمان‌ها منتظرشان بودند.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

دایانا فرانسس اسپینسر (Diana Frances Spencer) و شاهزاده چارلز

شاهزاده چارلز و دایانا در سال ۱۹۸۱ با هم ازدواج کردند. اگر چه او هرگز ملکه بریتانیا نشد، اما به خاطر تواضع، زیبایی و جذابیتش برای همیشه ملکه قلب مردم ماند.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

آدری هپبورن (Audrey Hepburn)

آدری هپبورن را با لباس عروسش می‌بینید که قرار بود با لرد آینده انگستان جیمز هانسون ازدواج کند. اما ازدواج آن‌ها در آخرین لحظات لغو شد، چون آدری تصمیم گرفت خودش را وقف کار و حرفه‌اش کند.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

کیت وینسلت (Kate Winslet) و جیم تریپلتون (Jim Threapleton)

کیت در سال ۱۹۹۷ با جیم آشنا شد. این پسر ساده با بازیگران خودخواهی که کیت قبلا با آن‌ها کار کرده بود فرق داشت. آن‌ها در سال ۲۰۰۰ با هم ازدواج کردند و دختری به نام میا دارند.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

مارک زاکربرگ و پریسیلا چان

بیشتر بخوانید  حدیث میرامینی و همسرش روی فرش قرمز + عکس
مارک و پریسیلا در سال ۲۰۱۲ بدون اینکه از قبل به مهمانان اطلاع داده باشند، ازدواج کردند. هزاران فرد مشهور به مناسبت جشن فارغ التحصیلی پریسیلا از دانشگاه کالیفرنیا در خانه زاکربرگ جمع شده بودند که ناگهان این زوج جوان با لباس عروسی در مقابل آن‌ها ظاهر شدند. حلقه ازدواجشان را خود مارک طراحی کرده بود.
عکس‌های روز عروسی افراد مشهور

Leave A Reply

Your email address will not be published.