رونمایی سامسونگ از ماشین لباسشویی با امکانات جدید و جالب

60

رونمایی سامسونگ از ماشین لباسشویی با امکانات جدید و جالب به گفته ی سامسونگ ، ۹۰ درصد  مواقع بعد از شروع پروسه ی شستشوی ماشین لباسشویی، کاربر نیاز به افزودن لباس های فراموش شده ی بیشتری دارید. سامسونگ برای این مشکل به راه حل جدیدی رسیده است. با زومیت همراه باشید.

ماشین لباسشویی  جدید سامسونگ به قابلیت جدیدی به نام AddWash مجهز شده است. درب کوچکی بر روی درب اصلی ماشین لباسشویی قرار گرفته است که به واسطه آن می توانید لباس های فراموش شده و یا نرم کننده مورد نظر را در هر مرحله از شستشو بدون هرگونه مشکلی به لباس های در حال شستشو بیافزایید. برای این کار فقط کافی است کلید توقف را بزنید و پس از توقف پروسه ی شستشو، درب دوم را باز کرده و موارد نیاز را بیافزایید.

ماشین لباسشویی جدید خود را با نام WW8500 AddWash معرفی کرد همچنین این ماشین لباسشویی شروع و اتمام پروسه های شستشو را از طریق اپلیکیشن مخصوص خود به تلفن همراه و تبلت شما اطلاع رسانی خواهد داد.

ماشین لباسشویی سامسونگ WW8500 AddWash به تکنولوژی های SuperSpeed برای سرعت بخشیدن به پروسه و کاهش آن به کمتر از یک ساعت و SpeedSpray برای پاشش آب به تمامی نقاط و EcoBubble که آب و هوا را برای شستشوی بهتر به لباس با یکدیگر مخلوط می کند نیز تجهیز شده است.

بیشتر بخوانید  شباهت باورنکردنی هنرمندان مشهور هالیوودی به فرزندانشان + تصاویر

Comments are closed.