جواب محمد صلاح به دختری که از او خواستگاری کرد

0 35

واکنش ستاره ی فوتبال به خواستگاری

بازیکن مصری، محمد صلاح کاپیتان تیم ملی مصر و بازیکن تیم لیورپول به تازگی مورد توجه  رسانه ها و خبرگزاری های جهان قرار گرفته است. چندی پیش بود که یکی از طرفداران لیورپول از مصر به سوئیس رفت تا بازی مصر و پرتغال را از نزدیک ببیند. او تابلویی به زبان عربی عامیانه به دست گرفته بود که روی آن نوشته بود: “صلاح با من ازدواج می کنی؟ و فوتبال بازی کنیم”.

واکنش ستاره ی فوتبال به خواستگاری

پس از پایان بازی این دختر خودش را به محمد صلاح رساند و از صلاح خواست تا با او ازدواج کند. محمد صلاح در پاسخ به او گفت من ازدواج کرده ام و نمی توانم دوباره ازدواج کنم. اما او موافقت کرد تا با دختر عکس سلفی بگیرد.

واکنش ستاره ی فوتبال به خواستگاری

همسر محمد صلاح کیست؟
می گویند محمد صلاح ترجیح می دهد تا همسر و دخترش از رسانه های جمعی دور باشند، او می خواهد زندگی خصوصی خود را از لنز دوربین رسانه ها دور نگهدارد. با این حال در ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی سایت عربی eurosports تصاویری از همسر محمد صلاح را منتشر کرد که همراه با او بر روی سکوی تماشاچیان نشسته بود. این اولین حضور همسر محمد صلاح از سال ۲۰۱۳ میلادی است. بنابر گزارش این سایت؛ نام همسر او (ماجی محمد) است. آن دو در دبستان روستای بسیون در استان الغربیه مصر همکلاسی بودند و در سال ۲۰۱۳ با هم ازدواج کردند. این سایت با انتشار عکس همسر محمد صلاح می نویسد به نظر می رسد که همسر محمد صلاح روی او تعصب دارد و گوشی همراه او را زیر نظر گرفته و سپس تلفن را از او می گیرد تا ببیند که او چه نوشته است. همچنین محمد صلاح از نقش حمایتگرانه ی همسرش گفته و این که چنین حمایت هایی به او انگیزه می دهد تا ادامه دهد.

بیشتر بخوانید  لحظه برخورد صاعقه با برج میلاد + عکس

واکنش ستاره ی فوتبال به خواستگاری

واکنش ستاره ی فوتبال به خواستگاری

Leave A Reply

Your email address will not be published.