آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
خانه » لینک باکس مطالب » ازدواج جالب پسر ۲۲ ساله با زنی ۶۰ ساله + عکس

ازدواج جالب پسر ۲۲ ساله با زنی ۶۰ ساله + عکس

ازدواج جالب پسر ۲۲ ساله با زنی ۶۰ ساله + عکس

ازدواج جالب پسر 22 ساله با زنی 60 ساله + عکس

ازدواج جالب پسر ۲۲ ساله با زنی ۶۰ ساله + عکس

کشور نیوزیلند، ویزای یک مرد هندی که همسر نیوزیلندی اش ۴۰ سال بزرگتر از او بود را قبول نکرد! طبق گزارشات یک خبرگزاری نیوزیلندی، سال گذشته مردی به نام بالویندر سینگ ۲۲ ساله با یک خانم نیوزیلندی ۵۹ ساله به نام جی لین کیسل در یک آرایشگاهی در گلن فیلد آشنا شد.آقای سینگ می گوید ارتباط آنها ابتدا با پیام های متنی شروع شد ولی تا سه هفته بعد از آن به طور رسمی تر با هم آشنا شده و دو ماه بعد با یکدیگر ازدواج کردند.

این مرد هندی یک دانشجوی بین المللی است و برای ویزای کاری فرم پر کرده بود که تقاضای او مورد قبول واقع نشده و در پاسخ به درخواستش نوشتند:”ما متوجه شدیم که شما و همسرتان فاصله ی سنی بسیار قابل توجهی دارید. همچنین اختلاف مذهبی و فرهنگی نیز بین شما و همسرتان مشاهده کردیم و بر همین اساس ما متقاعد نشدیم که این ازدواج ممکن باشد.”

ازدواج جالب پسر 22 ساله با زنی 60 ساله + عکس

آقای سینگ می گوید:” این تصمیم بسیار نژاد پرستانه و قدیمی است. من همسرم را به دلیل آنکه دوستش داشتم، انتخاب کردم. سن تنها یک عدد است. همچنین زیر سوال قرار دادن اختلاف فرهنگی اشتباه است، زیرا اگر من می خواستم کاملا هندی باشم در همان هند می ماندم.”خانم کیسل  سینگ که یک پسر ۳۷ ساله دارد وقتی از سازمان مهاجرت نیوزیلند از او سوال کردند چه احساسی دارد که پدر و مادر شوهرش ۴۶ و ۴۵ ساله هستند گفت: من اهمیتی نمی دهم. من در وجودم ۲۱ ساله هستم. سن مهم نیست.

بیشتر بخوانید  عکس بدون آرایش بازیگر ترکی نقش گوزل

مهم آن است که چه چیزی را دوست دارید، سن موضوع مربوطی نیست.مدیر سازمان مهاجرت نیوزیلند به نام مایکل کارلی این تصمیم را نژاد پرستانه ندانست و گفت :”این زوج پس از سه ماه به صورت نامتداول به همسری هم درآمده اند. در بازدیدی که از خانه این زوج به عمل آوردیم ، آنجا را بیشتر شبیه پانسیون یافتیم.

نوشته ازدواج جالب پسر ۲۲ ساله با زنی ۶۰ ساله + عکس اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز